ПоддержатьУкраїнська

У Борисполі — масове скуповування партійних осередків: махінації пов’язують із чинним мером

StopCor
StopCor

StopCor

У Борисполі — масове скуповування партійних осередків: махінації пов’язують із чинним мером

Скуповує місцеві партійні осередки в районі та в місті. Такими махінаціями, за словами місцевого жителя і кандидата в мери Богдана Тищенка, займається чинний міський голова Борисполя Анатолій Федорчук. Про це Тищенко розповів активістам руху «За чесні вибори», які проводять моніторинг порушень виборчого законодавства у місті.

 Анатолій Федорчук Фото: rupor.com.ua

«Мер монополізує владу в одних руках, одразу бізнес-група незалежно від того, як ми проголосуємо, може прийти до влади, маючи всі партійні осередки в місті, які є прохідними», — зазначив Тищенко в коментарі активістам руху «За чесні вибори».

https://www.facebook.com/1602446153357239/posts/2729114190690424/

Зазначимо, що раніше, за словами Тищенка, у Борисполі у розпал пандемії коронавірусної інфекції відімкнули водопостачання.

Таке рішення ухвалила місцева влада на чолі із мером Анатолієм Федорчуком. Чоловік переконаний, що такі дії керманичів в умовах карантину могли призвести до спалаху епідемії. Про це Богдан Тищенко розповів моніторинговій групі руху «За чесні вибори» і додав, що звернувся із заявою до правоохоронних органів.

Представники громадського руху «За чесні вибори» у вересні почали моніторинг порушень виборчого законодавства. Це масштабна ініціатива, яка діятиме під час усього передвиборчого процесу. Стартували у місті Обухів під Києвом. Головна мета – забезпечити проведення виборів чесно та прозоро.

Активісти руху уже побували в Борисполі та Бородянці. На черзі інші міста.

Другие новости