ПоддержатьУкраїнська

У Борисполі у розпал пандемії відключили водопостачання

StopCor
StopCor

StopCor

У Борисполі у розпал пандемії відключили водопостачання

У місті Бориспіль на дві доби відключили водопостачання. Таке рішення ухвалила місцева влада на чолі із мером Анатолієм Федорчуком. Такі дії керманичів в умовах карантину можуть призвести до поширення епідемії. Про це моніторинговій групі руху «За чесні вибори» повідомив місцевий житель Богдан Тищенко. Чоловік звернувся із заявою до правоохоронних органів.

 Богдан Тищенко повідомив про відключення питної води у Борисполі під час пандемії COVID-19. Фото: СтопКор.

«17-18 вересня у Борисполі було відключене водопостачання, що в умовах карантину може призвести до поширення епідемії. Чому мер дозволив собі такі протиправні дії?» — зазначив Богдан Тищенко.

У повідомленні мерії Борисполя було зазначено, що такі дії вчинено з метою знезараження систем централізованого водопостачання із застосуванням гідрохлориту натрію.

https://www.facebook.com/1602446153357239/posts/2723178061284037/

При цьому відповідно до офіційної інформації з сайту МОЗ України і відповідно до постанови КМУ №641 від 22.07.2020 року, в Україні до 31 жовтня 2020 року продовжено режим адаптивного карантину у зв’язку з епідемією COVID-19.

Згідно з рішенням Державної комісії з ТЕБ та НС від 10 вересня 2020 року № 30, м.Бориспіль віднесено до жовтої зони епідемічної небезпеки.

За загальновідомою інформацією МОЗ України для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій, зокрема, часто мити руки.

Чоловік просить правоохоронні органи розібратись у ситуації.

Зазначимо, що раніше Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні почалась друга хвиля COVID-19.

За словами керівника держави, про це свідчить нинішня статистика у 3 тисячі хворих на добу.

В Україні дотримуються усіх протиепідемічних вимог, на територію країни не пускають громадян інших держав, при цьому у містах України відбуваються такі ситуації, як відключення води у Борисполі.

Другие новости