ПоддержатьУкраїнська

У Чернівцях двоє дітей поміщені в реанімацію

StopCor
StopCor

StopCor

У Чернівцях двоє дітей поміщені в реанімацію

У Чернівецькій дитячій обласній лікарні в реанімаційне відділення поміщені двоє маленьких пацієнтів у важкому стані. У дітей підозрюють коронавірус, вони знаходяться на кисневій дотації.

У реанімаційному відділенні Чернівецької обласної клінічної лікарні надають допомогу трьом хворим із коронавірусом і двом пацієнтам із підозрою на COVID-19. Двоє важких хворих підключені до апарату штучної вентиляції легенів, інші пацієнти знаходяться на кисневій дотації, повідомляє пресслужба Чернівецької облдержадміністрації у Facebook, передає "Ракурс".

У реанімації Глибоцької центральної районної лікарні перебувають троє пацієнтів. У одного пацієнта підтверджений COVID-19, у іншого — підозра на зараження. Третій пацієнт був доставлений сьогодні вночі у важкому стані і відразу підключений до апарату ШВЛ.

Троє пацієнтів у важкому стані в реанімації Чернівецької міської лікарні № 1. У двох коронавірус підтверджений, один — під підозрою.

Троє пацієнтів із пневмонією перебувають у Сторожинецькій центральній районній лікарні на кисневій дотації. У всіх є підозра на коронавірус.

Як раніше писав "Ракурс", у Чернівецькій області на вихідних місцева влада вирішила посилити карантинні заходи. Із 13.00 4 квітня до 6.00 6 квітня в області діє режим максимального обмеження переміщення громадян.

Другие новости