ПоддержатьУкраїнська

У Києві біля стадіону "Динамо" прогримів вибух: близько 20 хлопців зійшлися з поліцією (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

У Києві біля стадіону 'Динамо' прогримів вибух: близько 20 хлопців зійшлися з поліцією (відео)

Вибух світлошумової гранати пролунав рано-вранці 20 грудня біля стадіону "Динамо" в Києві на місці зіткнення поліції з групою невідомих хлопців, яких було близько 20 осіб. У поліції намагаються встановити обставини НП.

Сьогодні, 20 грудня, приблизно о 9:30 ранку в Києві біля стадіону "Динамо" на місці зіткнень поліції з групою молодих людей раптово пролунав вибух, повідомляє "Діалог.UA", посилаючись на "Апостроф".

"Близько двох десятків молодих людей вступили в конфлікт з поліцейськими. В ході зіткнень прогримів вибух, після чого група молодих людей втекла. Поліція за ними погналася, але потім вирішила не переслідувати", – йдеться в повідомленні.

https://youtu.be/7hzD88oC97w

Згідно з оперативними даними, в результаті вибуху ніхто не постраждав. Також правоохоронцям вдалося затримати одного активіста. Через деякий час в поліції розповіли, що це був вибух світлошумової гранати. Однак до сих пір неясно, з якої саме сторони її кинули.

Так, в результаті зіткнень постраждало четверо поліцейських. Також правоохоронцям вдалося затримати та доставити у відділення поліції вісім осіб для надання свідчень і встановлення обставин інциденту.

Другие новости