ПоддержатьУкраїнська

У Києві розкажуть про проблеми соціального захисту людей з вадами зору

StopCor
StopCor

StopCor

У Києві розкажуть про проблеми соціального захисту людей з вадами зору

22.06.2020 о 14.00 в медіацентрі «СтопКор» (вул. Предславінська, 43/2, 4-й поверх) відбудеться засідання круглого столу на тему: «Захист людей з обмеженим зором: чи є шанс в УТОС отримати квартири?»

 Ілюстрація: СтопКор

Люди з особливими потребами – одна з найбільш незахищених верств українців. Адже, на жаль, держава перестала допомагати інвалідам, зокрема, в отриманні житла. Але скільки потрібно часу, аби інвалід міг придбати собі квартиру?

Учасники круглого столу обговорять проблеми соціального захисту інвалідів із вадами зору та запропонують шляхи подолання проблеми.

Один із прикладів – ситуація зі столичним УТОС на Подолі. Там люди з обмеженим зором знайшли інвестора для забудови земельної ділянки, яка офіційно у постійному користуванні УТОС. Кілька років вони мріють звести будинок, утім, стикаються з шаленою протидією і навіть корупцією.

З якими проблемами зіткнулись інваліди? Кому заважають люди з вадами зору? Як суспільство сприймає проблеми незрячих і чи готові елітні столичні райони приймати людей, які ніколи не побачать навколишнього світу, проте борються за місце під сонцем?

Представники Товариства сліпих, люди з вадами зору, політики, представники місцевої влади, громадські діячі, журналісти за круглим столом обговорять актуальні проблеми інвалідів і конкретні кейси і ситуації, а також запропонують шляхи допомоги і захисту прав людей з вадами зору.

Учасники:

1.    Марія Івасенко, в.о. директора УВП №3 УТОС.

2.    Роман Бочкала, координатор ГО «Стоп корупції».

3.    Ігор Бондарчук, Голова ГО «Стоп корупції».

4.    Денис Шинкаренко, Голова ГО «Стоп нелегал».

5.    Артем Поліковський, журналіст-розслідувач.

Запрошені:

6.  Віталій Кличко, голова КМДА  (представники КМДА).

7.  Дмитро Лубінець, голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

8.    Ірина Суслова, радник голови Комітету ВР з прав людини.

9.    Павло Сушко, народний депутат.

10.    Віталій Нестор, політик.

11.    Олександр Пабат, громадський діяч.

Запрошуємо чиновників, політиків, журналістів, громадських діячів, людей з вадами зору.

 Акредитація за телефоном: 067 113 01 60 (Наталія)

Другие новости