ПоддержатьУкраїнська

У Києві вшанували героя-розвідника Шаповала

StopCor
StopCor

StopCor

У Києві вшанували героя-розвідника Шаповала

На пам’ятному камені на честь українського розвідника Максима Шаповала з’явилася табличка з написом «У вічності сила. У подвигу слава».

 Пам’ятний камінь на честь розвідника Максима Шаповала Фото: СтопКор

Про це журналістам «СтопКору» повідомили жителі Солом‘янського району Києва, де буде сквер на честь героя.

Також громада звертається до столичної влади та мера Кличка із проханням спрямувати гроші на будівництво скверу.

Зазначимо, що місцевим жителям спільно з представниками ГО «Стоп корупції» вдалося відвоювати земельну ділянку від незаконного будівництва ТРЦ.

На ділянку накинув оком сумнівний забудовник з ТОВ «Аргумент-ВВ», яке не мало погодження на будівництво та жодних документів, окрім договору оренди, який уклали 13 років тому.

Рік тому на цьому місці з’явився пам‘ятний камінь.

 Пам’ятний камінь на честь розвідника Максима Шаповала Фото: СтопКор

Нагадаємо, авто, в якому перебував Максим Шаповал, злетіло у повітря у серпні 2017-го. Причину оперативники встановили одразу: салон був замінований зарядом, який не залишав людині в машині шансів вижити. Пізніше СБУ з'ясувала, що цей теракт спланований та профінансований безпосередньо російськими спецслужбами, а вибуховий пристрій під автівку заклав диверсант Олег Шутов.

Посмертно командиру загону військової розвідки Максиму Шаповалу надали звання Героя України. Щоб увічнити пам'ять про нього, жителі Солом'янського району вирішили створити сквер неподалік від місця трагедії та будинку, де проживав військовик.

Другие новости