ПоддержатьУкраїнська

У Тернопільській області зростає кількість заражених на COVID-19

StopCor
StopCor

StopCor

У Тернопільській області зростає кількість заражених на COVID-19

Протягом останніх днів на Тернопільщині фіксується велика кількість нових випадків зараження COVID-19. Все більше хворих вимагають лікарської допомоги і звертаються до лікарень. У зв'язку з цим лікарні, які були перепрофільовані для прийняття хворих на коронавірус, переповнені.

 Фото: bigmir.net

Про це повідомив директор лікарні Павло Нартов, передає "Znaj.ua" посилаючись на "Укрінформ".

За його словам, лікарня щодня споживає більше 100 балонів кисню, в той час як у попередні роки цей показник не перевищував 24 балони на місяць.

"Зараз ми не можемо розмістити більше хворих. Бо зараз це хворі з тяжким перебігом. Хворі на кисневій терапії, які в будь-який момент можуть потрапити до реанімації на ШВЛ. Зараз наша лікарня практично на 50% - це реанімація. У нас і в звичайних відділеннях стоять апарати ШВЛ, бо люди потребують допомоги", — сказав Нартов.

Лише за минулу добу в області було зафіксовано 184 нових випадки зараження. У лікарнях Тернополя 60 пацієнтів перебувають у важкому стані. Всі вони підключені до апаратів штучного дихання або отримують допомогу кисневого концентратора. Про це пише Область.

Зайняті всі ліжкомісця в обласному фізіопульмонологічному центрі, який був спеціально підготовлений для прийняття пацієнтів з коронавірусом. Крім того, є ще дві районних лікарні Збаразька і Шумська. Готуються запустити ще 6 лікарень у Зборівському, Підгаєцькому, Теребовлянському, Борщівському та Тернопільському районах.

Заповненість ліжок у лікарнях зросла з 34% до 51%. У зв'язку з цим 20 серпня пройшло позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На цьому засіданні було переглянуто зонування населених пунктів. З півночі 24 серпня в помаранчеву зону потраплять Тернопіль, Чортків, Бережани, Тернопільської та Бережанський район. Жовтими стануть Бучацький, Гусятинський, Заліщицький, Збаразький, Казовський, Лановецький, Підволочиський, Теребовлянський та Чортківський райони.

Другие новости