ПоддержатьУкраїнська

У ЗСУ визнали ще одну смерть від COVID-19 і 12 нових заражень

StopCor
StopCor

StopCor

У ЗСУ визнали ще одну смерть від COVID-19 і 12 нових заражень

У ЗСУ за станом на ранок 31 травня зафіксована четверта смерть від COVID-19, підтверджено ще 12 нових випадків захворювання.

Про це повідомляє командування медичних сил ЗСУ в Facebook, передає "Inshe.tv".

"Станом на 10.00 31 травня в Збройних Силах України хворіє 118 чоловік гострої респіраторної хворобою COVID-19, викликаної коронавірусів SARS-CoV-2. Всього за час пандемії одужали 111 людей. Зафіксовано четвертий летальний випадок від коронавірусі", - сказано в повідомленні.

У пресслужбі командування Медсен уточнили, що 30 травня помер співробітник ВСУ в Чернівецькій області. Він хворів з 22 травня 2020 року, лікувався вдома під наглядом медиків. 27 травня в зв'язку з погіршенням стану здоров'я звернувся в лікарню, де була проведена рентгенографія органів грудної клітини. В цей же день хворий був госпіталізований в Чернівецький військовий госпіталь з діагнозом "негоспітальна двобічна пневмонія".

Йому призначили лікування, і зробили ПЛР-тест, позитивний результат якого отримали 28 травня.

Військового перевели в палату інтенсивної терапії інфекційного відділення. 30 травня його стан погіршився, реанімаційна бригада намагалася врятувати його, проте у пацієнта зупинилося серце. За наявною інформацією, у чоловіка були також 2 супутніх захворювання.

Всього за минулу добу зареєстровано 12 нових випадків Covid-19 в Збройних силах. В ізоляторі військової частини (Харківська область) знаходиться один військовослужбовець. Симптоми захворювання у нього відсутні.

Ще 11 осіб (Київщина - 9 військовослужбовців і 1 працівник ЗСУ, Житомирщина - 1 військовослужбовець) знаходяться на лікуванні вдома під наглядом медичної служби, їх стан задовільний.

На ізоляції (зокрема самоізоляції) знаходяться 453 людини. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція в найближчі три доби - 105 осіб.

Другие новости