ПоддержатьУкраїнська

Уряд США підтримав створення 51-го штату

StopCor
StopCor

StopCor

Уряд США підтримав створення 51-го штату

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Washington Times.

Підконтрольна Демократичній партії Палата представників цього тижня має проголосувати за зміни до законодавства, які передбачають, що округ Колумбія отримає одного представника в цьому органі влади та двох - у Сенаті.

"Занадто довго понад 700 000 жителів Вашингтона, округ Колумбія, були позбавлені повноцінного представництва у Конгресі США", – йдеться у заяві Управління бюджетом та адміністративною політикою.

Як зазначається, нова адміністративна одиниця буде названа на честь американської ікони дотримання громадянських прав Фредеріка Дугласа. При цьому федеральні будівлі залишаться поза територією нового штату.

Торік Палата представників ухвалила зробити округ Колумбія штатом, але рішення не підтримав Сенат. Він контролювався республіканцями, які виступають проти, заявляючи, що так демократи намагаються зміцнити свою владу в Конгресі.

Джерело: Укрінформ

Другие новости

На Волыни обнаружили двух водителей, управлявших транспортом с поддельными документами

На Волыни обнаружили двух водителей, управлявших транспортом с поддельными документами

Во время обычной проверки документов в Ковеле полицейские столкнулись с неожиданной находкой — поддельным водительским удостоверением, которое стало первым из двух случаев этого дня на Волыни