ПоддержатьУкраїнська

Урядовці України та США обговорили співпрацю у сфері транспорту

StopCor
StopCor

StopCor

Урядовці України та США обговорили співпрацю у сфері транспорту

Як передає Укрінформ, про це йшлося під час їхньої онлайн-зустрічі, повідомляє пресслужба Мінінфраструктури.

«У ході зустрічі Владислав Криклій і Девід де Фалько обговорили можливу співпрацю у реалізації проєкту із розвитку високошвидкісного залізничного руху на території України, а також щодо розвитку ІТ-систем на залізниці. У галузі авіації сторони домовилися про можливе розширення географії польотів між Україною та США після пандемії», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Криклій поділився першими успіхами та подальшими планами України у реалізації важливих концесійних проєктів у морській та інших галузях та, користуючись нагодою, запросив до участі в них представників американського бізнесу.

«Минулого року ми уклали перші концесійні договори у морських портах «Ольвія» та Херсон і продовжуємо активну роботу над підготовкою наступних концесій у портах Чорноморська, Бердянська, Одеси, Ізмаїла, Маріуполя, Скадовська та Білгород-Дністровського. Крім цього, готуються до передачі в концесію залізничні вокзали Києва, Дніпра, Харкова, Вінниці, Миколаєва, Хмельницького, Чопа, Львова і Одеси. Разом зі Світовим банком ми також готуємо проєкти державно-приватного партнерства щодо 6-ти пілотних ділянок доріг загальною протяжністю 1400 км. І плануємо пілотні концесії в аеропортах», - цитує Криклія пресслужба.

Сторони також відзначили позитивну співпрацю України у морському секторі з американськими компаніями Bunge та Cargill та поділилися досвідом у використанні smart- та зелених технологій. Крім цього, Криклій поінформував про плани відомства щодо здійснення реформи автобусних перевезень і урегулювання ринку таксі.

Як повідомлялось, 19 квітня Криклій провів онлайн-зустріч з представниками американської компанії Wabtec Corporation, на якій сторони обговорювали перспективи співпраці у розвитку залізничного сектору України.

Джерело: Укрінформ

Другие новости

Компания депутатов из Тернополя нечестно победила на тендере и получила почти 1 млн грн, — прокуратура

Компания депутатов из Тернополя нечестно победила на тендере и получила почти 1 млн грн, — прокуратура

Предоставление телевизионных услуг в Тернополе превратилось в предмет судебного разбирательства после обвинения в сговоре компании, связанной с городским депутатом