ПоддержатьУкраїнська

В столиці затримали керівницю молодіжного центру на розкраданні бюджетних коштів

StopCor
StopCor

StopCor

В столиці затримали керівницю молодіжного центру на розкраданні бюджетних коштів

Жінка упродовж 2018-2019 років розробляла плани проведення заходів, до яких вносила недостовірні відомості щодо дати, місця проведення, запланованої кількості учасників та необхідних витрат. Їй загрожує до восьми років позбавлення волі. 

Поліцейські встановили, що директорка Київського молодіжного центру Київської міської державної адміністрації розтрачувала бюджетні кошти на користь підконтрольних суб’єктів господарювання під час реалізації проектів та проведення молодіжних заходів.

«Ми встановили випадки, коли заходи, на які виділялися бюджетні кошти, фактично не проводилися або проводилися без будь-якої участі з боку молодіжного центру та відповідного фінансування. Гроші, які нібито витрачалися на проведення того чи іншого заходу, керівниця центру виводила через «підконтрольні» товариства з обмеженою відповідальністю і з ознаками фіктивності та у подальшому витрачала на власні потреби», –  розповіли у Подільському управління поліції

У службових приміщеннях і на складах проведено санкціоновані обшуки, під час яких вилучено речові докази – оргтехніку та документи, які долучили до матеріалів кримінального провадження.

Зловмисниці оголошено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених статею "Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем" Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі. Наразі правоохоронці встановлюють інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

Другие новости