ПоддержатьУкраїнська

В Україні приховують кількість хворих на коронавірус медиків

StopCor
StopCor

StopCor

В Україні приховують кількість хворих на коронавірус медиків

Деякі керівники закладів охорони здоровя не повідомляють про захворювання медиків на коронавірус.

Наразі відомо лише про половину хворих медиків. Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко у Facebook.

"Кожен випадок захворювання на COVID-19 серед медичних працівників повинен розглядатися як професійне захворювання. Ми вже неодноразово звертали на це увагу та наголошували керівникам закладів охорони здоров'я. На жаль, керівники закладів охорони здоров'я нехтують цим. Із понад 3 тис. випадків захворювання COVID-19 серед медичних працівників станом на зараз повідомлено тільки про захворювання кожного 2-го медика", - наголосив Ляшко.

Однією з причин, чому так відбувається, називається проблема з долученням епідеміологів до складу профільних комісій.

"Сьогодні свої пояснення нададуть керівники 5 лабораторних центрів, які не делегують епідеміологів до складу комісій. Всі керівники лабораторних центрів отримали доручення терміново направити епідеміологів до складу комісій. Буду ініціювати черговий розгляд цього питання на засіданні національної комісії ТЕБтНС. Тому що медики не повинні страждати через бюрократичні процедури", - повідомив Ляшко.

За даними Центру громадського здоров'я МОЗ, в Україні наразі відомо про 3,4 тис. випадків захворювання на коронавірус серед медичного персоналу. Ще майже 7,5 тис. медиків мають підозру на COVID-19.

Джерело: Gazeta.ua

Другие новости