ПоддержатьУкраїнська

В Україні з'явиться нове свято

StopCor
StopCor

StopCor

В Україні з'явиться нове свято

Президент Зеленський підписав указ № 403/2020 про встановлення в Україні професійного свята — Дня виноградаря і винороба, яке відзначатиметься щороку в другу неділю листопада.

 Фото Baks/Depositphotos

Про це глава держави повідомив під час робочої поїздки на Закарпаття, передає "ДІАЛОГИ".

Виступаючи на представленні Стратегії розвитку Закарпатської області до 2027 року, президент зауважив, що цей регіон має хороший потенціал у виробництві органічної продукції, зокрема у виноградарстві та виноробстві.

"Це важлива складова для сільського господарства, важлива для інфраструктури й робочих місць у сільській місцевості. Сьогодні я підписав указ, що встановлює в Україні офіційне свято – День виноградаря і винороба. Я знаю, що це було важливо для людей, які працюють у цій галузі. Це символічний крок, який підкреслює повагу до цієї професії", – сказав Зеленський.

Глава держави також зазначив, що уряд і профільне міністерство мають представити комплекс заходів для розвитку українського виноградарства та виноробства.

"Ми часто кажемо про "економічний націоналізм". Давайте зробимо так, щоб закарпатське, одеське, херсонське і, звичайно, кримське вино за якістю та популярністю нічим не поступалося італійським, іспанським та французьким винам", – наголосив він.

Як писав раніше "СтопКор", кандидат в мери Києва Притула хоче перенести столицю у Кропивницький.

Другие новости

Россия и Китай тайно обсуждают планы строительства подводного тоннеля под Керченским проливом, - The Washington Post

Россия и Китай тайно обсуждают планы строительства подводного тоннеля под Керченским проливом, - The Washington Post

Москва может рассматривать его как долгосрочную инвестицию - цель, обеспечивающая безопасную связь с территорией, за которую можно конкурировать на протяжении десятилетий