ПоддержатьУкраїнська

Військова делегація Естонії відвідала зону ООС

StopCor
StopCor

StopCor

Військова делегація Естонії відвідала зону ООС

Як передає Укрінформ, про це повідомляє у Фейсбуці пресслужба штабу ООС.

“Сьогодні естонські військові зустрілися із заступником командувача об’єднаних сил полковником Анатолієм Шевченком. В ході візиту вони відвідали командний пункт однієї із бригад, котра виконує завдання у складі ООС. Командир бригади розповів про поточну безпекову ситуацію у смузі відповідальності”, - ідеться у повідомленні.

Крім того, іноземна делегація відвідала територію контрольного пункту в’їзду-виїзду «Золоте», де гості ознайомилися з інфраструктурою та можливостями КПВВ.

Також в ході візиту естонські військовослужбовці побували на командно-спостережному пункті підрозділу Збройних сил України, що виконує завдання у складі Об’єднаних сил.

Вони ознайомилися із умовами, в яких українські військові виконують бойові завдання на лінії зіткнення, побачили залишки боєприпасів, котрими російсько-окупаційні війська обстрілюють українські позиції.

“Основна мета нашого візиту – це запозичення вашого великого досвіду ведення бойових дій. Будь-яка війна є місцем для навчання. На превеликий жаль, ми вчимося на вашій крові, - зауважив командувач територіальної оборони Естонії.

Джерело: Укрінформ

Другие новости