ПоддержатьУкраїнська

«Він забудував ваш двір»: під будинком чиновника ДАБІ Тищенка влаштували протест

StopCor
StopCor

StopCor

«Він забудував ваш двір»: під будинком чиновника ДАБІ Тищенка влаштували протест

«Він забудував ваш двір і сквер». Під таким лозунгом під будинком працівника ДАБІ Вадима Тищенка десятки громадян провели акцію протесту через його незаконні дії при виконанні посадових обов'язків.

 Громадськість протестувала під будинком скандального чиновника ДАБІ Тищенка. Фото: СтопКор.

Підпис Тищенка, зокрема, стоїть на дозвільних документах на забудову свекру на вулиці Жмаченка та будівництво ЖК «Академ-Квартал» у промисловій зоні та на багатьох інших з кричущими порушеннями, які не сховаєш.

Люди неодноразово звертались і до керівництва ДАБІ, і до Міністерства та особисто Міністра Чернишова,  і до його профільного заступника Лозинського, але жодних пояснень так і не отримали. А незаконний розпродаж дозвільної документації продовжується.

На межі терпіння люди провели акцію під його будинком задля припинення будівельного свавілля.

 Підпис Тищенка стоїть під дозволами на будівництво низки скандальних об’єктів у Києві. Фото: СтопКор.

«Небайдужі громадяни прийшли під будинок Вадима Тищенка, працівника ДАБІ, який систематично видає неправомірні дозволи на будівництво. У його «здобутку» — об’єкти у пров. Приладному, 10, де зводять ЖК «Академ-Квартал», забудова на Жмаченка, 20. Наприклад, у провулку  Приладному видано дозвіл на будівництво попри те, що це промислова зона і деякі будинки вже побудовані, а труба котельні димить прямо у вікна житлової квартири.

На Жмаченка, 20 стоїть церква і там хочуть побудувати висотку. Оскільки ні громадяни, ні громадськість не може добитися відповідей ні від ДАБІ, ні від профільного Міністерства, ні від влади в цілому, люди пішли на крайнощі і проводять акції під будинком з вимогою до Тищенка вийти і пояснити свої дії», — зазначає учасник акції.

Раніше ми повідомляли, що у Києві незаконно звели висотки і продають у них квартири.

Земельна ділянка розташована у промзоні, а дозвіл від ДАБІ – на будівництво багатофункціонального комплексу. Насправді так будують багатоквартирний комплекс і вже звели дві висотки.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, на столичному Лівому березі на вулиці Жмаченка, 20 забудовник (підрядник) «Інтергал-Буд» під виглядом завершення будівництва духовно-благодійного комплексу вирішив звести багатофункціональний комплекс.

Примітно, що за вказаною адресою вже існує реабілітаційний центр. Також згідно з дозвільними документами там розташований парк. Проте активісти ГО «Стоп корупції» помітили, що багаторічні сосни вже позначені червоними мітками, як це робиться перед вирубкою, а на місці передбачуваного будівництва вже стоїть будівля, схожа на відділ продажу.

Нагадаємо, що за результатами аналізу «Стоп корупції» дозвільних документів, виданих ДАБІ України у  2020 році, пан Тищенко здобув титул «Корупціонер року» за кількістю документів, виданих незаконно! Мабуть, не кається! Претендує на приз глядацьких симпатій!

Другие новости