ПоддержатьУкраїнська

Вищий антикорсуд відмовив прокурору і не виправдав екснардепа-хабарника

StopCor
StopCor

StopCor

Вищий антикорсуд відмовив прокурору і не виправдав екснардепа-хабарника

6 березня Вищий антикорупційний суд відкинув клопотання прокурора Ігоря Семака про закриття провадження у справі про хабар у 6-ть мільйонів доларів, який Ігор Скосар заплатив за крісло нардепа і про що зізнався у прямому ефірі.

 Судді відхилили клопотанняФото: СтопКор

Прокурор Семак звернувся до суду з вимогою закрити провадження на підставі ч. 1 ст. 284 Кримінально-прецесуального кодексу України (невстановлення особи, яка вчинила кримінальне правопорушення).

“Цей привід абсолютно абсурдний, адже у всіх справах чітко вказане ім’я пана Скосаря. Тож як можна було вимагати закриття справи, мотивуючи це такою статтею? Схоже на те, що хтось попросив Семака або дав йому винагороду за його клопотання”, – розповів правозахисник ГО “Стоп корупції” Володимир Циганов.

 ''Клопотання прокурора - абсурдне'', - активісти Фото: СтопКор

Нагадаємо, йдеться про скандально відомого колишнього парламентаря Ігоря Скосаря, який свого часу прославився заявою, як купив крісло в Раді за 6 мільйонів доларів США або 60 кілограмів "кешу".

Пікантності справі додавало ще й те, що гроші панові Скосарю не належали: він взяв їх у кредит. "СтопКор" вже розповідав, що банк через суд намагається стягнути з екс-депутата кількасот тисяч гривень, проте той зовсім не поспішає їх віддавати.

Другие новости