ПоддержатьУкраїнська

Виживший у житомирській перестрілці, де загинуло 7 чоловік, розповів подробиці

StopCor
StopCor

StopCor

Виживший у житомирській перестрілці, де загинуло 7 чоловік, розповів подробиці

Вадим Федюнін, якому вдалося вижити у масовому вбивстві в Житомирській області, в деталях розповів про те, що трапилося. 

Подробиці того, що сталося в ніч на 22 травня в Новоселиці, він розкрив в інтерв'юЦензор.НЕТ.

За його словами, компанія відпочивальників певний час сиділа разом за столом, потім учасники застілля по одному пішли спати. Сам Федюнін пішов спати близько пів на одинадцяту, за столом у цей час залишалися господар ставка Захаренко і ще двоє відпочивальників - Андрій Москалець і Іскандер. Федюнін каже, що заліз у спальник, але не встиг заснути.

"Пролунали постріли. І крики одночасно з пострілами. "Ах ти ж, сука". І постріли. "Ах ти ж, сука". Він приказував, коли стріляв. Це взагалі. Це кошмар був страшний, звичайно. ... Два постріли. Я крикнув: "Пацани, він підстрелив Малька!" Крикнув Фінн у сусідній кімнаті: "Пацани, він вистрілив у Ромку!"", - розповів Федюнін.

Першим назустріч тому, хто стріляв, за його словами, встав київський волонтер Роман Ханенко.

"Я чую, Рома відкриває двері зі словами: "Толік, що ти робиш, що сталося?". Таке щось. Дослівно точно теж не скажу. ... Але він не договорив це. Постріл. І тут я розумію, що все серйозно. ... Ну, він як, знаєте, як дух людина випускає, коли це робить перед смертю, коли повітря з нього виходить... і крик цей же", - описує те, що трапилося Федюнін.

Наступним, за його словами, Захаренко застрелив його товариша з позивним "Розстрига", коли той спробував перегородити йому шлях у будиночок. Після цього вбивця вибіг на вулицю і став перезаряджати двостволку, з якої стріляв.

"Він професійний мисливець, перезаряджається за кілька секунд. Завжди цим хвалився перед усіма. Тобто, там шансів (відстрілятися. - Ред.) не було", - каже Федюнін.

У цей момент, за словами свідка, йому вдалося вибігти з будиночка і втекти.

"Я біжу. Там такий підйом, гірка. Я біжу босоніж. Розумію, що у мене вбили щойно друзів, що їх зараз добивають із криками: "Ах ви ж виродки, бл#дь, я вас зараз, нах#й, ви під#раси, бл#дь". Зараз добивають", - розповів Федюнін.

За словами свідка, йому вдалося дістатися до села і знайти там допомогу.

Нагадаємо, в ніч на п'ятницю, 22 травня, в лісі Житомирської області чоловік розстріляв сімох людей. Раніше цього чоловіка вже притягували до відповідальності за порушення правил зберігання мисливської зброї.

Другие новости