ПоддержатьУкраїнська

Восьмий день війни з Росією. "СтопКор" онлайн

Марина Титова
Марина Титова

Шеф-редактор

Восьмий день війни з Росією. 'СтопКор' онлайн

Триває восьмий день повномасштабного вторгнення військ Росії на територію України. Із кожнем днем ворог стає все слабшим та більш виснаженим. "СтопКор" веде щоденні трансляції, де збирає найважливішу інформацію про події у регіонах. Інформують - осередки ВГО "Стоп корупції" з різних куточків України.

 ''СтопКор'' веде хроніки подій восьмого дня війни

Ізюм, Харківська область

09:30

Як повідомив голова відокремленого підрозділу ВГО «Стоп корупції» у місті Ізюм Юрій Козлов, станом на зараз тривають пошукові дії. Адже, як вже стало відомо майже всю ніч місто бомбили авіаудари, внаслідок чого є загиблі та поранені люди. В результаті обстрілу повністю знищено центр міста, поліцейський відділок, воєнкомат, нічну школу та 5-ти поверховий будинок. Війна з Росією не жаліє нікого, від удару ворога загинули кілька осіб, є поранені. Дані уточнюються.

 Наслідки ударів по Ізюму

10:53

Окупант знову обстрілює Ізюм.

Як повідомив голова відокремленого підрозділу ВГО «Стоп корупції» в м. Ізюм Юрій Козлов. З самого ранку тривають обстріли міста з допомогою авіації у різних районах міста. До вже наявних руйнувань намагались розбиди залізницний міст. Проте, наразі не відомо, чи є пошкодження.

15:37

Як повідомив голова відокремленого підрозділу ВГО «Стоп корупції» в місті Ізюм Юрій Козлов, з самого ранку тривають обстріли міста з допомогою авіації у різних районах. До вже наявних руйнувань ворог намагався розбити залізничний міст. Проте, наразі не відомо, чи є пошкодження.

Олевськ, Житомирська область

09:32

Ніч минула відносно тихо. Наразі теж тихо. Повідомляє голова місцевого осередку ВГО "Стоп корупції" Олександр Ігнатьєв.

Попільня, Житомирська область

09:35

Тихо.

Святогірськ, Донецька область

9:25

Станом на 3 березня у нас все добре, спокійно. Проте, було два авіаудари в Донецькій області, один з яких припав на Краматорськ. Також, сьогодні стріляли по Ізюму. В Бугаївці та Балаклії Харківської області були зафіксовані колони ворожої техніки.

"В сам Святогірськ зараз приїджає багато біженців з Волновахи", - розповідає голова ВГО «Стоп Корупції» в місті Святогірськ Володимир Рибалкін

Харків

9:30

"Станом на 3 березня, на жаль, у місті повна розруха. Вночі були авіаудари по місту, працювали винищувачі. Наразі все тихо, але знову ж таки гуманітарна катастрофа. І це попри те, що їжу та воду на нагаються доставляти людям", - каже голова осередку ВГО «Стоп Корупції» в місті Харків Сергій Усов.

15:20

"У місті знову почались обстріли. Цього разу снаряд прилетів десь в районі парку Шевченка", - голова осередку ВГО «Стоп Корупції» в місті Харків Сергій Усов.

Львів

9:35

"Станом на 3 березня в місті все тихо, без змін", - голова осередку ВГО «Стоп Корупції» в місті Львів Віктор Палас.

15:25

У місті все тихо. Все працює у звичному режимі, товарів вистачає.

"Ми з мешканцями на Майорівці, Личаківського району Львова організували волонтерський центр, зараз працюємо", - каже голова осередку ВГО «Стоп Корупції» в місті Львів Віктор Палас.

 Львівські активісти влаштували волонтерський пункт Фото: СтопКор

20:10

"У нас все тихо та спокійно. Ми зараз працюємо важко та непохитно. Відкриваємо вже другий волонтерський штаб, збираємо всі необхідні речі для військових та цивільних", - голова ВГО «Стоп Корупції» в місті Львів Віктор Палас.

Суми

19:07

Ворог вдарив по місту Суми. Снаряд потрапив у місцеву ТЕЦ. Як повідомляє "СтопКору" мешканець міста, наразі на околиці міста в районі Василівка спостерігається сильний смог. Суми залишилися без світла та тепла.

Як писав "СтопКор" раніше, у Генштабі повідомили, що за тиждень війни в Україні загинули приблизно 9 тисяч росіян.

Другие новости