ПоддержатьУкраїнська

Wizz Air братиме з українців кошти за ручну поклажу

StopCor
StopCor

StopCor

Wizz Air братиме з українців кошти за ручну поклажу

Авіакомпанія Wizz Air, яка завоювала прихильність українських мандрівників, вирішила порадувати останніх змінами. Так, послуга безкоштовного перевезення ручної поклажі не діятиме.

Новину передає "Преса України".

Угорський лоукостер Wizz Air скасував безкоштовне перевезення ручної поклажі. Однак не для всіх. Мандрівники з Wizz Priority зможуть взяти з собою у салон літака багаж і при цьому доплачувати за нього не доведеться. Інші ж пасажири здаватимуть всі речі в багаж.

"Оскільки у нас обмежений простір на борту, ми не можемо гарантувати, що ручна поклажа пасажирів буде подорожувати разом з ними в кабіні літака", – пояснили у прес-службі авіаперевізника.

До слова, вартість Wizz Priority становить від €5 до €10, якщо покупка здійснюється онлайн. Якщо безпосередньо в аеропорту – €25. Варто зазначити, що з Wizz Priority пасажир може першочергово потрапити у салон літака, взяти з собою ручну поклажу та маленьку сумку, яка має параметри 40x30x18 см. Тим не менше, при реєстрації жодних привілеїв не передбачено.

Раніше у Wizz Air вже вводили обмеження щодо багажу. Зокрема, у жовтні минулого року авіаперевізник дозволяв брати у салон ручні поклажі розміром 55x40x23 см та вагою до 10 кг. При цьому взяти з собою такий багаж могли лише перші 90 пасажирів. При цьому пріорітет надавався клієнтам, які придбали послугу Wizz Priority. В Україні Wizz Air користується попитом, оскільки авіакомпанія здійснює рейси у понад 10 популярних напрямів.

Другие новости