ПоддержатьУкраїнська

Я у грі: на Миколаївщині дівчинка мало не довела однокласницю до самогубства

StopCor
StopCor

StopCor

Я у грі: на Миколаївщині дівчинка мало не довела однокласницю до самогубства

Кіберполіція викрила куратора інтернет-гри, мета якої – шкода здоров'ю та доведення до самогубства. Так, на гачок зловмисника потрапила 14-річна школярка.

Новину передає "Преса України".

Вчора, 5 грудня, стало відомо, що працівниця сільради Миколаївського району повідомила про те, що 14-річна школярка націлилась покінчити з собою. За попередніми даними, дівчина стала учасницею гри на кшталт "Синій кит". Як відомо, правила останньої гри передбачають виконання завдань, які дають нікому невідомі куратори. Останнє завдання – накласти на себе руки.

Наразі встановлено, що перше завдання школярка отримала 28 листопада. Її курирував користувач "Kurator", який попередив, що якщо вона виконає усі завдання, то виграє, а якщо ні – їй допоможуть.

В результаті дівчинка завдавала собі тілесні ушкодження, знімала це на телефон та відправляла зловмиснику. Потім вона наважилась розповісти про подію учителю, який розповів про інцидент у сільраді, а згодом у поліції.

В результаті кіберполіція викрила зловмисника. Як зазначається, це була однокласниця потерпілої. Остання заявила, що у такий спосіб хотіла пожартувати. За її словами, завдання вона відправила 8 однокласникам, однак на них відреагувала лише одна дівчинка.

У зв'язку з таким ходом подій до відповідальності можуть притягнути батьків дівчинки-"куратора".

Другие новости