ПоддержатьУкраїнська

За даними "СтопКору", скандальний завод "ФанПлит" за добу вдвічі перевищив викиди формальдегіду

StopCor
StopCor

StopCor

За даними 'СтопКору', скандальний завод 'ФанПлит' за добу вдвічі перевищив викиди формальдегіду

Столичний завод «ФанПлит» за одну добу перевищив норму викидів у повітря формальдегіду. Про це свідчать дані спільної перевірки «СтопКору» та Держпродспоживслужби. Результати оприлюднили під час круглого столу у відомстві. Подробиці повідомили активісти «Стоп корупції».

«Під час круглого столу за участі голови Держпродспоживслужби Рубана, ініціативної групи жителів ЖК «Комфорт Таун» оприлюднили результати перевірки, яку зробили напередодні. Завод «ФанПлит» у 2,5 раза перевищив норму викидів смертельно небезпечного формальдегіду. І це лише за одну добу роботи. Учасники зборів ухвалили рішення про підготовку та подання позовної заяви до Адміністративного суду», – розповіли у «Стоп корупції».

За даними ''СтопКору'', скандальний завод ''ФанПлит'' за добу вдвічі перевищив викиди формальдегіду

Нагадаємо, напередодні активісти «Стоп корупції» спільно з ініціативною групою жителів ЖК «Комфорт Таун» та представниками Держпродспоживслужби провели заміри шкідливих викидів на заводі «ФанПлит».

«Підприємство працює третю добу поспіль. Місцеві жителі викликали поліцію та представників Держпродспоживслужби і наразі проводять заміри викидів заводу», – розповіли активісти проекту.

Нагадаємо, у травні столичний Окружний адміністративний суд анулював дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря у заводу з виготовлення фанери «ФанПлит». Це відповідь суду на позов Мінприроди щодо неправомірних дій цього підприємства. Про це у Фейсбуці повідомив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

За даними ''СтопКору'', скандальний завод ''ФанПлит'' за добу вдвічі перевищив викиди формальдегіду

Проти діяльності підприємства та за перенесення його потужностей за межі Києва виступають жителі ЖК «Комфорт Таун», які мешкають по сусідству із виробництвом. Команда «Стоп корупції» підтримала жителів району та разом з ініціативною групою зверталась до столичної влади для врегулювання ситуації навколо роботи небезпечного підприємства.

Другие новости