ПоддержатьУкраїнська

Запорізький АТОвець, якого побили біля храму УПЦ МП, розповів, як це сталося – ВІДЕО

StopCor
StopCor

StopCor

Запорізький АТОвець, якого побили біля храму УПЦ МП, розповів, як це сталося – ВІДЕО

Учасник АТО з Запоріжжя на ім'я Олександр поділився з журналістами подробицями нападу на себе біля храму УПЦ МП після того, як він приніс туди іграшки. 

Відео від ТСН оприлюднив сайт "061", передає Depo.Запоріжжя.

Олександр приховує своє обличчя і прізвище. Інтерв'ю він погодився дати тільки за умови, що його на відео не покажуть. З журналістом ТСН він спілкувався в відділенні травматології 5-й запорізької міськлікарні.

Нагадаємо, що священик Московського патріархату під час церемонії поховання відмовився відспівувати дитину через те, що хлопчик був хрещений в Київському патріархаті. Батьки намагалися знайти допомогу у найближчому храмі Іонна Кронштадтського, але там перед ними просто зачинили двері. Обурені діями священиків Московського патріархату запоріжці вчора несли під церкви цієї конфесії дитячі іграшки. В одному з храмів охоронець спочатку став виштовхувати дівчат, а пізніше викликав невідомих (підозрюють, що з "бойового крила" єпархії - організації "Радомір"), які побили ще двох учасників флешмобу, зокрема учасника АТО. Обурені цим запоріжці влаштували стихійну акцію протесту біля церкви.

Другие новости