ПоддержатьУкраїнська

Жорстоке вбивство двох дівчат на Подолі: знайшли вбивць (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

Жорстоке вбивство двох дівчат на Подолі: знайшли вбивць (фото)

У Києві завершили досудове розслідування жорстокого вбивства двох дівчат, тіла яких знайшли пов'язаними в шафі на орендованій квартирі. У дівчат десятки ножових поранень.У скоєнні умисного вбивства двох дівчат, тіла яких 4 січня 2020 виявили в одній з квартир на вулиці Кирилівській в Подільському районі столиці, підозрюють 34-річного чоловіка і 19-річну спільницю

 Фото: прокуратура Києва

У ході досудового розслідування, напередодні вбивства підозрювані взяли на кілька днів в оренду однокімнатну квартиру на Подолі, куди у подальшому запросили двох дівчат 2000 та 2003 років народження нібито для спільного відпочинку. В силу молодого віку та відсутності життєвого досвіду останні погодилися на пропозицію.

Надалі, перебуваючи у квартирі, підозрювані із застосуванням насильства здійснили напад на потерпілих з метою заволодіння їхнім майном. У дівчат при собі були мобільні телефони, недорогі прикраси й трохи грошей. Під час здійснення супротиву з боку потерпілих зловмисники завдали ножем 19–річній дівчині 17 цілеспрямованих ударів в шию та грудну клітину, та не менше 28 цілеспрямованих ударів в шию її 16-річній подрузі. Від отриманих поранень дівчата померли на місці.

6 січня 2020 року за результатами розшукових заходів підозрюваних у вчиненні подвійного вбивства затримали за орієнтуванням на території залізничного вокзалу в місті Одеса.

Крім того, слідством установлено, що 29.12.2019 підозрювані, переслідуючи корисливі мотиви, здійснили напад на мешканця столиці з метою заволодіння його майном.

Зловмисники перебувають під вартою. За вчинене їм загрожує довічне позбавлення волі,  повідомляє столична прокуратура

Другие новости