ПоддержатьУкраїнська

ЗМІ розповіли про тиск одіозного забудовника ЖК "Чайка" Кулагіна на мешканців (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

ЗМІ розповіли про тиск одіозного забудовника ЖК 'Чайка' Кулагіна на мешканців (відео)

Мешканці житлового комплексу "Чайка" повідомили журналістам про те, що забудовник Олексій Кулагін тисне на них через створення ОСББ. Десятки сімей можуть залишитися взимку без опалення.

Мешканці 4 із 30 будинків ЖК "Чайка", що під Києвом, вирішили відмовитись від послуг приватного жеку, який співпрацює із забудовником, через зависокі тарифи. Для того, щоб знайти нових постачальників послуг, вони створили ОСББ. Втім, така "ініціативність" лише обурила Кулагіна, йдеться в сюжеті телеканалу Україна.

 Фото: скріншот

"Він надсилає нам всім в односторонньому порядку повідомлення, що розриває з нами договір на утримання та обслуговування", – зауважив в інтерв’ю один з мешканців.

Опалювальний сезон в будинках комплексу ще не почався, а договір на опалювання спливає 1 грудня. Його подовжать лише у тому випадку, якщо мешканці погодяться на умови забудовника: 100% передплата, погашення усіх попередніх боргів та розмежування труб у тепловому колодязі, за які ОСББ просто не може відповідати. Такі умови мешканці вважають неприпустимими.

https://www.facebook.com/100007223204586/videos/2390043384579745/

Сам Олексій Кулагін заперечує факт тиску на мешканців та називає ОСББ нелегітимним.

"Ніякого тиску на ОСББ нема. Я просто не можу допустити незаконних дій", – стверджує забудовник.

Другие новости