ПоддержатьУкраїнська

Зовнішня політика Австрії залишиться без змін – канцлер Шалленберг

StopCor
StopCor

StopCor

Зовнішня політика Австрії залишиться без змін – канцлер Шалленберг

Як передає кореспондент Укрінформу, про це заявив новий глава австрійського уряду під час виступу у Національній раді Австрії у вівторок.

"У сфері зовнішньої політики, і це для вас не стане здивуванням, ми будемо незмінно продовжувати наш курс", - заявив Шалленберг, виступаючи перед депутатами.

Також він повідомив, що його перша поїздка за кордон у якості федерального канцлера Австрії відбудеться вже цього тижня – до Брюсселя, де будуть проведені робочі зустрічі з керівництвом ЄС.

Крім того, Австрія продовжуватиме нести свою "особливу відповідальність" перед країнами Західних Балкан та прикладати зусилля для сприяння членства цих країн у Євросоюзі.

Шалленберг повідомив, що уряд також продовжуватиме існуючий курс у сфері інтеграції та міграції: "З однієї сторони, у випадку кризових ситуацій ми будемо допомагати на місцях, але, водночас, будемо рішуче зупиняти нелегальну міграцію до Австрії".

Новий глава уряду наголосив, що коаліційна програма між "Австрійської народною партією" та партією "Зелені" буде повністю виконуватися і надалі.

Як повідомляв Укрінформ, 11 жовтня новим федеральним канцлером Республіки Австрія став кадровий дипломат, ексглава МЗС Александер Шалленберг. Зміна очільника уряду в країні відбулася після того, як федеральний канцлер Австрії Себастіан Курц заявив 9 жовтня про залишення посади на тлі розслідувань антикорупційної прокуратури проти нього та осіб з його оточення, що спричинило урядову кризу в країні.

Як відомо, Александер Щалленберг у якості глави МЗС представляв Австрію на саміті Кримської платформи 23 серпня в Києві. Під час заходу він заявив, що міжнародне співтовариство не визнало і не визнає незаконної анексії Росією Криму. Шалленберг також запевнив, що Україна може розраховувати на подальшу підтримку Австрією її незалежності, суверенітету і територіальної цілісності.

Джерело: Укрінформ

Другие новости