ПоддержатьУкраїнська

Звільнення ректора ОНМедУ – МОЗ грає на боці нардепа БПП?

StopCor
StopCor

StopCor

Звільнення ректора ОНМедУ – МОЗ грає на боці нардепа БПП?

Вчора, 17 липня МОЗ України достроково розірвало контракт з ректором Одеського національного медуніверситету Валерієм Запорожаном. Відповідний указ опублікували на сайті відомства.

Саме у цей час в Одесі знаходилась знімальна група «СтопКору». «Сьогодні ректора звільнили через те, що він напередодні нібито не впустив комісію. Насправді керівник вишу попросив усіх членів комісії пред’явити документи та надати перелік документів для виїмки. Ми на власні очі бачили комісію у ректораті й хочемо зауважити, що її роботі ніхто не перешкоджав», – зазначають журналісти.

Звільнення ректора ОНМедУ – МОЗ грає на боці нардепа БПП?

Окрім цього, у ході власного розслідування, «СтопКору» стали відомі факти, які можуть свідчити про те, що у даній ситуації чиновники МОЗу діють на користь одного з нардепів. Мова, зокрема, про депутата фракції БПП Давида Макарьяна.

Як стало відомо журналістам, атаки на вже колишнього ректора Одеськго медуніверситету, ведуться народним депутатом Маркарьяном майже систематично та впродовж тривалого часу. При цьому, не зовсім зрозуміло чому медицинською освітою аж настільки цікавиться член Комітету з питань транспорту. За припущеннями ЗМІ, до цього може бути причетна екс-заступник міністра охорони здоров’я, яка працювала проректором Одеського національного медичного університету, Владлена Дубініна.

До того ж, журналісти з’ясували, що Голова комісії від Міністерства охорони здоров’я України, п. Олександр Правило задекларував надприбутки.

Також з власних джерел журналісти отримали інформацію, що наказ про звільнення ректора ОНМедУ у МОЗ України був підготовлений заздалегідь і мав бути оприлюднений незалежно від ходу роботи Комісії з МОЗ та її результатів.

Тож, у журналістів є багато запитань до Уляни Супрун з приводу звільнення Валерія Запорожана з посади ректора Одеського медуніверситету, на які вони сподіваються отримати відповіді вже найближчим часом.

Звільнення ректора ОНМедУ – МОЗ грає на боці нардепа БПП?

Другие новости