ПоддержатьУкраїнська

10 000 гривень за уникнення відповідальності за порушення санітарних норм – ДБР затримало посадовця Держпродспоживслужби

StopCor
StopCor

StopCor

10 000 гривень за уникнення відповідальності за порушення санітарних норм – ДБР затримало посадовця Держпродспоживслужби

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали в.о. начальника одного з відділів Львівського міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області під час одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, посадовець вимагав та одержав 10 тисяч гривень від підприємця за надання позитивного висновку перевірки закладу громадського харчування та обіцяв не накладати штраф за виявлені на підприємстві порушення санітарних норм.

Посадовця затримали під час одержання хабара у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Львівської області. Оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань у Львівській області ДСР Нацполіції.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії та вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Другие новости