ПоддержатьУкраїнська

1000 доларів США неправомірної вигоди вимагав голова селищної об’єднаної територіальної громади на Одещині

StopCor
StopCor

StopCor

1000 доларів США неправомірної вигоди вимагав голова селищної об’єднаної територіальної громади на Одещині

20 січня посадовця затримали під час одержання частини від визначеної ним суми.

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області, слідчі Болградського районного відділу поліції за процесуального керівництва Білгород-Дністровської місцевої прокуратури Одеської області викрили в хабарництві посадову особу органу місцевого самоврядування.

Правоохоронці встановили, що голова селищної об’єднаної територіальної громади Арцизького району вимагав 1000 доларів США за сприяння в прийнятті виконавчим комітетом рішення про надання дозволу на розміщення газової автозаправної станції та оформлення відповідних документів.

У середу, 20 січня, голову селищної ОТГ затримали під час отримання першої частини обумовленої суми  - 14 тисяч гривень.

Наразі посадову особу затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру в учиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою чинним законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Департамент стратегічних розслідувань

Національної поліції України

Другие новости