ПоддержатьУкраїнська

1000 доларів США за сприяння контрабанді тютюну – ДБР затримало прикордонника

StopCor
StopCor

StopCor

1000 доларів США за сприяння контрабанді тютюну – ДБР затримало прикордонника

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали військовослужбовця відділення інспекторів прикордонної служби «Великий Бичків» Мукачівського прикордонного загону Держприкордонслужби за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, прикордонник вимагав від громадянина 1000 доларів США неправомірної вигоди за сприяння у незаконному переміщенні тютюнових виробів через державний кордон України. За «винагороду» військовослужбовець обіцяв надавати інформацію про час та місце розташування прикордонних нарядів на кордоні з Румунією.

Прикордонника затримано "на гарячому" під час одержання частини неправомірної вигоди в розмірі 800 доларів США, в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі проводяться обшуки за місцем тимчасового проживання та проходження служби затриманого, готується повідомлення про підозру.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює військова прокуратура Ужгородського гарнізону Західного регіону України. Оперативний супровід – представництво Внутрішньої безпеки в Закарпатській області ГУ  ВБ Служби безпеки України.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости