ПоддержатьУкраїнська

2 000 доларів США хабара за покарання без позбавлення волі – Київський прокурор відповість у суді

StopCor
StopCor

StopCor

2 000 доларів США хабара за покарання без позбавлення волі – Київський прокурор відповість у суді

До суду скеровано обвинувальний акт відносно прокурора однієї з Київських місцевих прокуратур. Правоохоронець обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди для себе за вчинення будь-якої дії з використанням свого службового становища в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Слідством встановлено, що прокурор одержав 2 000 доларів США від обвинуваченого у кримінальному провадженні за сприяння у призначені судом покарання, не пов’язаного із реальним позбавленням волі.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала Генеральна інспекція офісу Генерального прокурора. Оперативний супровід – ГВ БКОЗ Головного управління Служби безпеки України у місті Києві та Київській області.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости