ПоддержатьУкраїнська

20-21 січня 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

20-21 січня 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

На вихідних в Україні очікується переважно хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни в суботу і в неділю в регіоні буде переважно сніжно-дощова погода. Місцями в Криму і північних областях — без опадів за даними Sinoptik.ua. Температура повітря вночі складе -11...+8 градусів, удень -5...+10. Вітер змінний, переважно західних, південних, південно-західних, південно-східних і північно-західних напрямів, 1-5 м/с.

У північних областях — хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде переважно сніжно-дощова погода. Вночі від -9 до -4 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах -5...0. Вітер південно-західний, північно-західний, південний і західний, 1-5 м/с.

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. В суботу і в неділю в регіоні буде переважно сніжна погода. Вночі від -8 до 0 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до -1...+5. Вітер південний, західний, північно-західний і південно-західний, 1-5 м/с.

У Криму — переважно мінлива хмарність. На півострові в суботу в регіоні буде без опадів. У неділю в Сімферополі, Севастополі, Ялті, Євпаторії, Красноперекопську, Керчі, Феодосії можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі в межах 0...+8 градусів, удень — до +7...+10. Вітер південно-західних, північно-західних, західних і південних напрямів, 1-9 м/с.

У східних областях — хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде сніжна погода. Температура вночі -6...+3 градусів. Денна температура повітря складе +1...+3 градусів. Вітер південно-східних, східних і південних напрямів, 2-6 м/с.

У західних областях — хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні висока ймовірність мокрого снігу. Температура повітря вночі до -7...-1 градуса, вдень -5...+3. Вітер південний, південно-західний, західний і південно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах — хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі від -3 до -2, удень — від 0 до +1 градуса. Вітер південно-східний, північний, північно-східний, східний і південний, 1-4 м/с.

У центральних областях — хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні можливий дощ зі снігом. Уночі стовпчики термометрів покажуть -11...-4 градусів, удень -2...+1. Вітер західних, північних, північно-західних і північно-східних напрямів, 1-5 м/с

Другие новости