ПоддержатьУкраїнська

2000 доларів США за уникнення кримінальної відповідальності - слідча поліції постане перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

2000 доларів США за уникнення кримінальної відповідальності  - слідча поліції постане перед судом

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо слідчої одного з районних відділів поліції Головного управління Нацполіції у Львівській області. Правоохоронниця обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.

Слідством встановлено, що поліцейська вимагала та одержала від громадянина 2 тисячі доларів США за непритягнення його до кримінальної відповідальності за начебто умисне нанесення побоїв службовій особі.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Львівської області. Оперативний супровід – Управління Служби безпеки України у Львівській області.

У разі доведення вини, обвинуваченій загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости