ПоддержатьУкраїнська

20 000 гривень за виключення з переліку ризикових платників – податківець постане перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

20 000 гривень за виключення з переліку ризикових платників – податківець постане перед судом

До суду направлено обвинувальний акт відносно головного державного ревізора одного з відділів ГУ Державної податкової служби в Запорізькій області.

Слідством встановлено, що податківець одержав від приватного підприємця неправомірну вигоду у сумі 20 000 гривень. За кошти він мав вплинути на уповноважену особу при вирішенні питання щодо виключення  останнього з переліку ризикових платників податків та розблокування реєстрації податкових накладних в ЄРПН (Єдиному реєстрі податкових накладних).  

Таким чином, податківець обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує штраф від 750 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі. Процесуальне керівництво  – прокуратура Запорізької області. Оперативний супровід – УСБУ в Запорізькій області.

Другие новости

Нардеп Дубинский избит в СИЗО

Нардеп Дубинский избит в СИЗО

СМИ установили, что в полицию действительно поступило заявление об избиении, однако правоохранителей пока "не допускают"