ПоддержатьУкраїнська

23 січня 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

23 січня 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

У вівторок в Україні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується суха погода. У східних, місцями в центральних областях і в Криму висока ймовірність снігу. Температура повітря вночі складе -17...-2 градуси, вдень -9...+8. Вітер змінних, переважно північний, східний, північно-східний, південно-східний і північно-західний, 1-8 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі градусники покажуть до -13...-10, удень температура – від - 9 до - 5 градусів. Вітер північно-західний, північно-східний і північний, 1-6 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями, в регіоні буде суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -10…-3 градуси, удень повітря прогріється до -7...+1. Вітер північний і північно-східний, 5-9 м/с.

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові буде сніжна погода. Вночі температура повітря коливатиметься в межах -6...-2 градусів. Денна температура повітря складе від -2 до +8. Вітер північних і північно-східних напрямів, 4-8 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно сніжна погода. Вночі температура повітря -9...-4 градуси, денна складе -5...0. Вітер північний і північно-східний, 4-8 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде переважно суха погода. Температура повітря вночі опуститися до -17...-4 градусів, удень стовпчики покажуть -8...+3. Вітер східний, південно-східний, північно-східний і південний, 1-5 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, в регіоні впродовж усього дня очікується сильний сніг. Температура повітря вночі до -5...-3, вдень – до -3…-2 градусів. Вітер переважно північно-східний і північний, 3-6 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. У Полтавській, місцями в Кіровоградській областях можливий невеликий сніг. Уночі стовпчики термометрів покажуть -12...-8 градусів, удень – до -8…-3. Вітер північний і північно-східний, 1-5 м/с.

Другие новости