ПоддержатьУкраїнська

24 січня 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

24 січня 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

У середу в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На всій території країни переважатиме суха погода. Місцями в східних областях, у Криму і в Карпатах можливий дрібний сніг. Температура повітря вночі складе -18...-5 градусів, удень -10...+2. Вітер змінний, переважно західний, південний, південно-західний, північно-східний, північно-західний і південно-східний, 1-7 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе -15...-11 градусів, удень – від -10 до -3. Вітер північно-східний, північно-західний і північний, 1-7 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть -16...-8 градусів, удень повітря прогріється до -8...-1. Вітер південно-східний і південний, 1-6 м/с.

У Криму буде хмарно з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. У Сімферополі, Феодосії, Керчі висока ймовірність сніг. Вночі температура повітря складе -8...-5 градусів. Денна температура повітря коливатиметься від - 5 до - 2. Вітер північний, північно-східний і північно-західний, 1-7 м/с.

У східних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно опадів не передбачається. У Донецькій області можливий дрібний сніг. Уночі до -12...-10 градусів, денна температура повітря складе -10...-4. Вітер північний, 4-7 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно суха погода. Температура повітря вночі опуститися до -18...-5 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть -7…+2. Вітер південний, південно-західний, східний і південно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, в регіоні практично весь день пройде без опадів, тільки до вечора може початися дрібний сніг. Температура повітря вночі до -10...-9, удень – до -1…0 градусів. Вітер південний, східний, північно-східний і південно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -17…-11 градусів, удень – від -9 до -3. Вітер південний, східний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.

Другие новости