ПоддержатьУкраїнська

25 січня 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

25 січня 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

У четвер в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На всій території країни прогнозується суха погода за даними Sinoptik.ua.. Температура повітря вночі складе -19...+2 градуси, удень -16...+4. Вітер змінних напрямів, переважно південний, південно-східний, південно-західний, північний, північно-східний і північно-західний, 1-8 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі повітря охолодитися до -14...-9 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до -10...-4. Вітер південний, південно-східний і південно-західний, 1-7 м/с.

У південних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні буде сухо. Вночі стовпчики термометрів покажуть -19...-7 градусів, удень повітря прогріється до -10...0. Вітер північний, північно-східний, південно-східний і південний, 1-6 м/с.

У Криму переважатиме хмарна погода з проясненнями. На більшій частині півострова опадів не передбачається. Вночі температура повітря складе -9…-2 градуси. Денна коливатиметься від -7 до +1. Вітер північно-східний і північний, 2-8 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде сухо. Вночі до -13...-9 градусів, денна температура повітря складе -12...-7. Вітер північний, північно-східний і північно-західний, 1-4 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Температура повітря вночі опуститься до -10...+2 градусів, удень підніметься до -9...+4. Вітер південно-західних, південних і південно-східних напрямів, 2-7 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до -9...-2, вдень до -5...+2 градусів. Вітер переважно південних, південно-західних, південно-східних і східних напрямів, 1-4 м/с.

У центральних областях переважатиме похмура погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть -16...-7 градусів, удень – від - 8 до -3. Вітер південний, південно-західний, південно-східний, східний і північно-східний, 1-4 м/с.

Другие новости