ПоддержатьУкраїнська

27-28 січня 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

27-28 січня 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

На вихідних в Україні очікується переважно хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни в суботу і в неділю буде переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Температура повітря вночі складе -14...+2 градуси, удень -11...+7. Вітер змінний, переважно південний, південно-східний, східний, південно-західний і західний, 1-9 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні буде переважно суха погода. У неділю очікується сніг. Вночі від -13 до -5 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах -9...+1. Вітер південний, південно-західний і південно-східний, 1-9 м/с.

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде без опадів. Уночі від -13 до -3 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до -8...+3. Вітер переважно східний, північно-східний і південно-східний, 1-3 м/с.

У Криму – переважно хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю на півострові опадів не передбачається. У неділю в Ялті можливий дрібний дощ зі снігом. Температура повітря вночі в межах -7...+2 градусів, удень – до -6…+5. Вітер північних, східних і північно-східних напрямів, 1-7 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде без опадів. Температура вночі -14...-6 градусів. Денна температура повітря складе -11…-1 градус. Вітер південних, південно-східних і східних напрямів, 2-6 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні опадів не передбачається. У неділю у Львівській області очікується дрібний дощ, місцями зі снігом. Температура повітря вночі до -12...+1 градуса, вдень -8…+7. Вітер південний, південно-західний, західний і південно-східний, 1-7 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні опадів не передбачається, у неділю – висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі від -4 до +1, вдень – від -4 до +7 градусів. Вітер південний, східний і південно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -14...-5 градусів, вдень -9...+1. Вітер південних, південно-східних і південно-західних напрямів, 1-5 м/с.

Другие новости