ПоддержатьУкраїнська

2,7 мільйона гривень збитків державі — ДБР повідомило про підозру харківським податківцям

StopCor
StopCor

StopCor

2,7 мільйона гривень збитків державі — ДБР повідомило про підозру харківським податківцям

Слідчі територіального управління ДБР, розташованого у місті Полтаві, повідомили про підозру одному із заступників начальника ГУ ДПС у Харківській області у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України). Його підлеглому повідомлено про підозру у невиконанні судового рішення (ч. 3 ст. 382 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що службові особи, будучи співробітниками Головного управління ДФС у Харківській області, у 2015-2017 роках перешкоджали виконанню рішень адміністративного суду щодо відшкодування податку на додану вартість товариству, яке займалося продажем автомобілів.

Через незаконні дії податківців, поряд з основним боргом, держава сплатила ще й понад 2 мільйони 700 тисяч гривень пені.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Харківської області, оперативний супровід — Східний відділ Головного управління внутрішньої безпеки ДФС України.

Санції статей:

  • ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України - покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років;
  • ч. 3 ст. 382 Кримінального кодексу України - покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Другие новости