ПоддержатьУкраїнська

30 000 гривень за неперешкоджання підприємницькій діяльності – податківець відповість у суді

StopCor
StopCor

StopCor

30 000 гривень за неперешкоджання підприємницькій діяльності – податківець відповість у суді

До суду скеровано обвинувальний акт відносно працівника управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДПС у Луганській області. Податківець обвинувачується в одержанні службовою особою неправомірної вигоди для себе, за невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища (ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську.

Слідством встановлено, що в червні 2020 року головний державний ревізор – інспектор управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, погрожуючи штрафом у сумі 50 000 гривень за начебто виявлене ним повторне порушення вимог ліцензійного законодавства, запропонував підприємцю вирішити питання «зі знижкою».

За хабар у 30 000 гривень ревізор обіцяв не фіксувати порушення та не притягати підприємця до відповідальності, а також убезпечити від проведення фактичних податкових перевірок у майбутньому.

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді штрафу від 1 000 до 4 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк від 3 до 6 місяців, або позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Луганської області. Оперативний супровід - Управління стратегічних розслідувань в Луганській області ДСР Нацполіції.

Другие новости