ПоддержатьУкраїнська

4000 доларів за пом’якшення покарання підозрюваному — ДБР повідомило про підозру оперуповноваженому поліції Київщини

StopCor
StopCor

StopCor

4000 доларів за пом’якшення покарання підозрюваному — ДБР повідомило про підозру оперуповноваженому поліції Київщини

Слідчі ТУ ДБР у місті Києві повідомили про підозру оперуповноваженому сектору кримінальної поліції одного з відділень поліції Ірпінського ВП ГУ Нацполіції в Київській області в пособництві у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди, підбурюванні до надання неправомірної вигоди, особі, яка займає відповідальне становище, а також у спробі шахрайського заволодіння чужим майном, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 190, ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369 КК України).

За даними слідства, оперуповноважений, діючи разом зі слідчим цього ж відділення, вимагали у громадянина, який підозрювався у крадіжці, неправомірну вигоду в сумі 4 000 доларів США за не звернення до суду з клопотанням про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Також за ці гроші вони обіцяли потерпілому сприяти в отриманні покарання, не пов’язаного із позбавленням волі. Вони начебто мали домовитися з прокурором щодо укладення угоди про визнання винуватості.

19 жовтня 2020 року після одержання другої частини неправомірної вигоди у сумі 3 600 доларів США правоохоронці затримали слідчого та повідомили йому про підозру.

11 січня 2021 року повідомлено про підозру оперуповноваженому, який вступав пособником вказаного корупційного злочину.

Наразі вирішується питання щодо обрання останньому запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту та відсторонення його від займаної посади.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Оперативне супроводження здійснює ГУ СБУ в м. Києві та Київській області, процесуальне керівництво — Київська міська прокуратура.

Другие новости

186,6 млн. грн. 'боевых' выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

186,6 млн. грн. "боевых" выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

На практике выявлено, что некоторые военнослужащие, находящиеся в постоянных пунктах дислокации и выполняющие функции, не связанные с прямым участием в боевых действиях, получали дополнительные выплаты