ПоддержатьУкраїнська

5 січня 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

5 січня 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

У п'ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій частині країни буде сніжно-дощова погода. У південних, місцями в східних областях і в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі коливатиметься в межах -2...+7 градусів, удень -2...+12. Вітер змінний, переважно південний, західний, південно-західний і південно-східний, 2-7 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні можливий дрібний дощ зі снігом за даними Sinoptik.ua. Уночі повітря охолодитися до -1...+3 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +3.+5. Вітер південний, західний, південно-східний і південно-західний, 1-4 м/с.

У південних областях буде мінлива хмарність. У більшій частині регіону буде сухо. Вночі стовпчики термометрів покажуть 0...+5 градусів, удень повітря прогріється до +3...+9. Вітер переважно західний, південно-західний і південний, 1-5 м/с.

У Криму буде хмарна погода з проясненнями. На півострові очікується суха погода. В Ялті можливий дрібний дощ. Уночі температура повітря складе +1...+7 градусів. Денна коливатиметься від +4 до +12. Вітер західний, північний, північно-західний, північно-східний і південно-західний, 1-5 м/с.

У східних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно сніжно-дощова погода. У Дніпропетровській області — без опадів. Уночі градусники покажуть -2...+3, денна температура повітря складе 0...+5 градусів. Вітер південний, південно-західний і західний, 1-4 м/с.

У західних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважатиме сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до -2...+3 градусів, удень підніметься до 0...+6. Вітер південний і південно-західний, 1-5 м/с, посилення швидкості вітру до 15-24 м/с.

У Карпатах — хмарна погода з проясненнями. У регіоні впродовж усього дня очікується дощ, із найбільшою силою він пройде вранці і впродовж дня поступово послабшає. Температура повітря вночі +1...+2, вдень +2...+4 градуси. Вітер південно-східний і південний, 1-4 м/с, посилення швидкості вітру 15-24 м/с.

У центральних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні можливий дощ зі снігом. Уночі стовпчики термометрів покажуть -1...+3 градуси, вдень — від +3 до +6. Вітер переважно південно-східний, південно-західний і південний, 1-5 м/с.

Другие новости