ПоддержатьУкраїнська

7 млн грн – судитимуть посадовця та працівника Затоківської селищної ради, а також керівника підприємства-підрядника

StopCor
StopCor

StopCor

7 млн грн – судитимуть посадовця та працівника Затоківської селищної ради, а також керівника підприємства-підрядника

Прокурори Білгород-Дністровської місцевої прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовця та працівника Затоківської селищної ради, а також керівника приватного підприємства, яких підозрюють у розтраті бюджетних коштів шляхом зловживання своїм службовим становищем та видачі завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 358 КК України).

За даними слідства, виконувач обов’язків голови селищної ради підписав акти приймання виконаних робіт з реконструкції очисних споруд в одному з мікрорайонів Затоки, що фактично виконані не були та частина з яких взагалі не передбачена договором. Внаслідок таких протиправних дій державі завдано майже 700 тис грн збитків.

Крім того, під час виконання капітального ремонту берегозахисної споруди виконувач обов’язків голови та працівник селищної ради за попередньою змовою із керівником підприємства-підрядника, достовірно знаючи, що роботи із виконані не в повному обсязі, підписали платіжні доручення на загальну суму майже 1,5 млн грн. Вартість фактично виконаних робіт склала близько 550 тис грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Білгород-Дністровського відділу поліції за силової підтримки співробітників Управління СБУ в Одеській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Одеської обласної прокуратури

Другие новости