ПоддержатьУкраїнська

70 тис доларів США хабара за дозвільні документи та безперешкодне ведення бізнесу - викрито співробітника ДСНС України та двох посередників (ФОТО)

StopCor
StopCor

StopCor

70 тис доларів США хабара за  дозвільні документи та безперешкодне ведення бізнесу - викрито співробітника ДСНС України та двох посередників (ФОТО)
70 тис доларів США хабара за  дозвільні документи та безперешкодне ведення бізнесу - викрито співробітника ДСНС України та двох посередників (ФОТО)

За процесуального керівництва прокуратури міста Києва затримано співробітника ДСНС України та двох посередників на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди, а також підбурюванні до надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 4 ст. 368, ч. 2 ст. 368-4 та ч. 1 ст. 369 КК України).

За даними слідства, працівник ДСНС та його спільники вимагали від представника поліграфічного підприємства 35 тис доларів США за видачу дозвільних документів у сфері протипожежної безпеки та ще 10 тис доларів США - за складання експертного висновку протипожежного стану виробничого об’єкту площею понад 5 тис кв. м без фактичного виїзду на нього.

Крім того, посередники схилили підприємця до надання неправомірної вигоди у сумі 25 тис доларів США посадовій особі правоохоронного органу за безперешкодне ведення бізнесу після отримання всіх дозволів.

Правоохоронці задокументували одержання цими особами 70 тис доларів  США у два етапи. Після передачі другого траншу - 60 тис доларів США посередників затримали в одному з ресторанів в центрі Києва, а чиновника ДСНС у його робочому кабінеті. Під час обшуку у нього виявили та вилучили 1,2 тис доларів США з першого траншу.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання запобіжних заходів.

Викрито правопорушення прокурорами спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у м. Києві за матеріалами  Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ.

Примітка: відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости