ПоддержатьУкраїнська

91 000 гривень неправомірної вигоди за закриття кримінального провадження – прокурор відповість перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

91 000 гривень неправомірної вигоди за закриття кримінального провадження – прокурор відповість перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно прокурора одного з відділів Красноармійської місцевої прокуратури Донецької області. Прокурор обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську.

Слідством встановлено, що навесні 2020 року прокурор вимагав та одержав від директора приватного підприємства 91 000 гривень. За «винагороду» він обіцяв закрити кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем, в якому був процесуальним керівником.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала Генеральна інспекція Офісу Генерального прокурора. Оперативний супровід – Головне управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.   

Другие новости