ПоддержатьУкраїнська

Активісти "Стоп корупції" з Буковини зафіксували стеження за головою місцевого осередку проекту

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти 'Стоп корупції' з Буковини зафіксували стеження за головою місцевого осередку проекту

За головою чернівецького осередку "Стоп корупції" Миколою Петіченком стежать невідомі особи. Активіст помітив підозріле авто під вікнами свого будинку. Про це повідомив колега Микола Петіченка Валерій Аіріні та виклав деталі у соцмережі.

"Вчора близько 16 .00 під вікнами помешкання журналіста Петіченка стояло авто марки DAEWOO, у якого вікна запотіли, напевно, чекали довго, після чого Микола Петіченко помітив, що його електронну пошту намагалися зламати. Хочу повідомити про те, що відео даного авто у нас є, але якщо ми ще раз помітимо схожу ситуацію, то будемо збирати фізичну силу для миттєвого затримання працівників зовнішнього спостереження і лише потім будемо викликати "102", точно так, як ми зробили у Глибоці", – зазначив представник чернівецького осередку "Стоп корупції" Валерій Аіріні у соцмережі.

Нагадаємо, що 4 грудня 2017 року невідомі особи здійснили спробу замаху на життя голови Чернівецького осередку "Стоп корупції" Миколи Петіченка. Активіста намагались збити на пішохідному переході. Чоловік встиг відскочити. Стопкорівець пов'язує інцидент із професійною діяльністю. Про спробу замаху повідомив сам Микола Петіченко.

"Позавчора помітили 2 авто невідомих у подвір'ї мого будинку. Там глухий кут і чужих авто не буває. А тут зафіксували 2 машини, в кожній по двійко людей. За машини не виходили, вікна запітніли зсередини.

Сьогодні чорний мерседес S-класу 85-98 років випуску "випасав" мене біля пошти. У цьому відділенні я зазвичай отримую та відправляю листи. Машина рвонула мені назустріч на пішохідній зоні. Я встиг відскочити. Я пов'язую це виключно з професійною діяльністю, адже я фактично перейшов дорогу місцевим корупціонерам.

На 15 прокурорів порушив кримінальні справи, 4 справи завели проти начальника Чернівецької митниці Миколи Салогора", – розповів голова Чернівецького осередку "Стоп корупції" Микола Петіченко.

Другие новости