ПоддержатьУкраїнська

Активісти Запоріжжя вимагають оприлюднення засекреченої декларації губернатора

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти Запоріжжя вимагають оприлюднення засекреченої декларації губернатора

Запорізькі активісти надіслали звернення до Порошенка та НАЗК.

Комітет із громадського контролю за діями влади при Запорізькій ОДА вимагає оприлюднення е-декларації про доходи губернатора області Костянтина Бриля. Із відповідним проханням активісти звернулися до президента України Петра Порошенка та Національного агенства з питань запобігання корупції. Про це представниця комітету Ірина Лєх повідомила на своїй сторінці у "Фейсбуці".

Також автори звернення просять пояснити, на яких підставах декларацію Бриля не було оприлюднено. Вони зауважують, що за законом від публікації декларацій звільняються ті посадовці, які здійснюють оперативно-розшукову, контрозвідувальну, розвідувальну діяльність. "Те, що пан Бриль є генералом СБУ - факт загальновідомий, а його "оперативна" робота на посаді голови облдержадміністрації точно не входить в коло його посадових обов'язків", - йдеться у зверненні.

Нагадаємо, е-декларація Костянтина Бриля не з'явилася у відкритому доступі. Губернатор пояснив, що подавав декларацію за особливою процедурою, оскільки є офіцером СБУ вищого керівного складу, тому документ у загальному доступі не з'явиться.

Другие новости