ПоддержатьУкраїнська

Березівські поліцейські притягнули двох чоловіків до відповідальності за домашнє насильство

StopCor
StopCor

StopCor

Березівські поліцейські притягнули двох чоловіків до відповідальності за домашнє насильство

В одному з сіл Новокальчевської ОТГ жінка потерпала від принижень та нецензурної лайки з боку власного сина. А от 32-річний мешканець Раухівської громади влаштував сварку з колишньою дружиною, погрожуючи їй фізичним насильством. Обидва правопорушника були у стані алкогольного сп’яніння. На них склали адміністративні протоколи за ч.2 ст.173-2 КУпАП та поставили на облік.

На жаль, такі ситуації непоодинокі. З початку року лише в шести територіальних громадах Березівського району поліцейські склали понад п’ятдесят адміністративних протоколів та заборонних приписів за домашнє насильство. З усіма правопорушниками проводять профілактичну роботу та роз’яснюють неприпустимість таких дій.

У правоохоронців достатньо важелів для того, щоб захистити постраждалих від домашньої тиранії та вплинути на тих, хто вдається до подібних дій. Згідно з законодавством, за домашнє насильство передбачена адміністративна відповідальність, а якщо такі ситуації повторюються систематично, домашній тиран може бути притягнутий до кримінальної відповідальності за ст. 126-1 ККУ. Також правоохоронці мають право скласти термінові заборонні приписи, які забороняють кривднику наближатися до постраждалої особи.

Пам’ятайте, що насильство є неприйнятним у сучасному суспільстві. Якщо ви, ваші близькі чи знайомі потребують допомоги, не зволікайте і звертайтеся до поліцейських за спецномером «102» чи на національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації - 0 800 500 335 або 386 (короткий номер з мобільного) або національну дитячу «гарячу лінію» - 0 800 500 225 або 772 (для дзвінків з мобільного).

Відділ комунікації поліції Одеської області

(за матеріалами територіального відділу поліції)

Другие новости