ПоддержатьУкраїнська

Битва титанів: пристрасті довкола "Каховка Протеїн Агро" й досі не вщухають

StopCor
StopCor

StopCor

Битва титанів: пристрасті довкола 'Каховка Протеїн Агро' й досі не вщухають

«Каховка Протеїн Агро» – одне  з найпотужніших в Україні підприємств з переробки сої. Входить до  десятки найприбутковіших агрофірм країни. Тож не дивно, що за право володіння ним розгорнулася справжня війна: робота заводу останні кілька місяців фактично заблокована, а на підприємстві хазяйнують озброєні люди.

Як виявилося, боротьба за підприємство розпочалась півроку тому. Торік компанію «Каховка Протеїн Агро» банк передав нинішньому власнику, бо колишні господарі не змогли сплатити багатомільйонні борги. Однак чесно віддати підприємство ті не схотіли. І навіть не стали очікувати на рішення суду. А просто привезли на територію озброєних молодиків і, прикриваючись якимось рішенням Генпрокуратури, просто захопили підприємство. 

Битва титанів: пристрасті довкола ''Каховка Протеїн Агро'' й досі не вщухають

«На даний момент нікого не пускають на завод, хоча раніше ми в цей час завжди працювали, тобто завод працював у три зміни. 180 осіб приблизно працювали на заводі, платились податки, як встановлено. На даний момент ми не працюємо, нас не пускають на завод невідомі нам особи, поставили свою охорону», – розповів журналістам заступник начальника служби безпеки «Каховка Протеїн Агро» Олександр Літвінов.

Більше інформації – в ексклюзивному сюжеті «СтопКору». 

https://youtu.be/LzUA95oK1uY

Другие новости