ПоддержатьУкраїнська

Черкаські слідчі скерували до суду обвинувальний акт відносно осіб, які привласнили корпоративні права та майно сільськогосподарського товариства

StopCor
StopCor

StopCor

Черкаські слідчі скерували до суду обвинувальний акт відносно осіб, які привласнили корпоративні права та майно сільськогосподарського товариства

Своїми діями зловмисники завдали  товариству матеріальної шкоди на суму понад 10 мільйонів гривень. Фігурантам загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у вересні 2018 року група осіб протиправно заволоділа корпоративними правами та майном одного з приватних сільськогосподарських товариств з іноземними інвестиціями, яке розташоване на території Монастирищенського району. Своїми діями зловмисники завдали  товариству матеріальної шкоди на суму понад 10 мільйонів гривень.

За процесуального керівництва прокуратури Черкаської області та оперативного супроводження співробітників обласного карного розшуку, працівники відділу розслідувань злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління встановили, що до вчинення даного кримінального правопорушення причетні  двоє жителів Київської області. Зловмисники, шляхом вчинення правочинів з використанням підроблених документів заволодіння корпоративними правами та майном даного товариства.

Місцеперебування всіх фігурантів справи встановлено. Їм оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого частиною 3 статті 206–2(Протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації), частиною 3 статті 358(Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та частиною 2 статті 366(Службове підроблення) Кримінального кодексу України. Також слідчими вжито заходи кримінального провадження з метою забезпечення відшкодування потерпілим завданої шкоди, у вигляді арешту корпоративних прав.

Досудове розслідування у даному кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт направлений до суду для розгляду по суті.

Сектор комунікації поліції Черкаської області 

Другие новости