ПоддержатьУкраїнська

ДБР повідомило про підозру патрульному, який зламав щелепу заявнику

StopCor
StopCor

StopCor

ДБР повідомило про підозру патрульному, який зламав щелепу заявнику

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, 23 червня 2020 року повідомили про підозру поліцейському Управління патрульної поліції у Миколаївській області. Правоохоронець підозрюється в умисному вчиненні працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих йому повноважень, що супроводжувалися насильством (ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що вночі 2 січня 2020 року поліцейський, здійснюючи патрулювання у складі екіпажу, прибув на виклик за скаргою на громадянина, який порушував громадський порядок. Після спілкування поліцейського з громадянином заявник відмовився від скарги, але через деякій час знову звернувся до поліції з аналогічною скаргою. Приїхавши за місцем виклику патрульні посадили громадянина до авто та повезли до відділення поліції.

Дорогою до відділку поліцейський почав бити заявника та спричинив йому легкі та середні тілесні ушкодження, зокрема двосторонній перелом нижньої щелепи зі зміщенням.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Другие новости